Bahigo85 Yeni Adresi

2019-05-30 Posted in Bahigo Giriş

Bahigo bet şirketi Bahigo85 adındaki yeni adresi ile tekrar erişilebilir bir duruma gelmiştir. Mobil cihazların son yıllarda kullanımının artması ile beraber artık bet firmaları buna uygun program ve yazılımlar geliştirmiştir.

BAHİGO GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

Değişen adres sonrasında ofisin sitesine mobil üzerinden giriş yapmak çok zor değildir. Şunları yapmak gerekmektedir;

  • Bahigo85 Mobil giriş için hemen bir internet tarayıcısı açılmalıdır. İstediğinizi kullanabilirsiniz.
  • Daha sonra bunun içinde yer alan adres satırı kısmına son güncel adresi yazmak gerekiyor.
  • Bu işlemin ardından enter tuşuna basmak şart.
  • Böylelikle hemen online olabilirsiniz.

Mobil konusunda firmanın bir kısıtlaması yoktur. Yani her türlü cep telefonu ile sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Android ile bunu başarmak mümkündür. Çünkü adı geçen alt yapıya uygun bir yazılım vardır. IOS cihazlar olarak bilinen Apple ürünleri kullanılabilir. Yeni giriş adresi ile online olanlar, kullanıcı adı ve şifrelerini yazarak hesaplarına erişim sağlayabilirler.bahigo85 yeni adresi

Bahigo85 Yeni Giriş Nasıl Gerçekleştirilir?

Bahigo resmi sitesi artık Bahigo85 olarak değişti. Bunun üzerinden sitede online olmak mümkün. Birçok kişi halen bilgisayarı kullanarak resmi sayfaya erişim sağlamaktadır. Bu noktada adres satırı kısmına gerekli olan bilgileri yazmak yeterlidir. Yani yeni adresi belirtmek gerekiyor. Bu şekilde süreç tamamlanır.

Sitede online olduktan sonra hiç bir değişikliğin olmadığını hemen görebilirsiniz. Çünkü firmanın sadece alan adı değişmiştir. Onun dışında farklılık yoktur. Tüm menüler başarılı bir biçimde korunmuştur. Buna ek olarak yeni adresi kullanan üyeler; hesaplarına ulaşabilirler. Tekrardan bir üyelik alma durumu söz konusu değildir. İlk defa kayıt yaptırmak isteyen kişiler ise ana sayfanı sağ üst kısmından bunu gerçekleştirerek oyunlara katılım sağlayabilirler.